Sosyal Medya

Polikliniğimiz...

Polikliniğimiz...

Siz değerli hastalarımıza kaliteli, konforlu, güvenli ve sağlıklı bir hizmet verebilmek için en küçük ayrıntıya kadar düşünüp dikkat, özen ve itina göstererek hazırladığımız poliklinik odamızda kendinizi hem güvende hem de ferah hissedeceksiniz.

Gün içerisinde polikliniğimizde başladığımız sağlık hizmetimizi gündüzümüzü gecemize katarak ev ortamında da çalışıp en kısa sürede neticelendiriyoruz, hem daha az hastane ortamı hem de daha az insan teması ile... Nasıl mı; Şeyh Edebali' nin "İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın" inancı ve Bilge Kağan'ın "Türk milletinin adı sanı yok olmasın, diye gece uyumadım, gündüz oturmadım."  fikriyâtı ile... İşte 24 saatimiz!..


Muayene olmak veya tetkik göstermek için başvurmak istediğinizde bekleyerek vakit kaybetmemeniz dileğimizdir. Bu sebeple öncelikle randevu alabilmeyi oldukça kolaylaştırdık. Ameliyatımız olmadığı sürece bize muayene olabilmek artık çok kolay, nasıl mı, işte yolları:

1. Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi 0(222) 221 4848 nolu telefondaki santral ekibimizden, arzu ederseniz 320 no.lu dahili hattaki sekreteryamızdan, 

2. Hastanemiz web sitesindeki "http://onlinerandevu.ozelanadoluhastanesi.com/" çevrim içi randevu sayfasından,

3. Kendinizi tamamen özel hissetmeniz maksadıyla üyeliğimizi devam ettirdiğimiz "Doktor Takvimi" internet sitesindeki "https://randevu.doktortakvimi.com/book.php?type=doctor&lang=tr&id=73899&utm_source=widget-doctor-73899&utm_medium=doctor_with_calendar&utm_campaign=&utm_content=" randevu sayfasından,

4. İnternet sitemizdeki "E-RANDEVU" butonunu işaretlediğinizde göreceğiniz "http://kayihancaglar.com/randevu-secim" randevu sayfamızdan,

5. kayihancaglar@gmail.com veya info@kayihancaglar.com'a e-posta göndererek randevu alabilirsiniz.

Randevu saatinizden en geç 15 dakika önce resmî işlemleriniz için hastanemizde olmanızda yarar vardır. 

Kayıt açtırmış bir şekilde randevu saatinizde 108 no.lu polikliniğimizdeki bekleme alanına geldiğinizde hazır olduğunuzu sistemden görüyor olacağımız için sekreteryamız tarafından içeriye davet edileceksiniz. 

Eğer ki ilk defa gelmişseniz sizden öncelikle iletişim ve genel sağlık bilgilerinizi öğrenmek isteyeceğiz. Bilahare başvurunuza sebep olan durumu ve hikayenizi anlatmanızı isteyeceğiz. 

Muayeneniz gerçekleşip gerekli tahlil ve tetkiklerin tamamlanmasını müteakip sonuç göstermek üzere tekrar randevu almanız değerli vaktinizin kaybolmasını önleyecektir. Sonuç göstermek üzere geri gelmeseniz bile biz sizin adınıza hastane sisteminden her türlü tahlil ve tetkiki görüyor olacağız. Sonuçlarınızı değerlendirdikten sonra bize kayıt ettirmiş olduğunuz telefon numarasından size bilgilendirme yapmakta, reçete düzenlediğimiz takdirde yedi haneli reçete numarası Sağlık Bakanlığına ait sistemden tarafınıza gönderilmektedir. Akabinde telefon ederek reçete numarasının gelip gelmediğini sorgulayacak ayrıca da bilgilendireceğiz. Herhangi bir sorun karşında yüz yüze görüşmek gerektiğinde ise sekreteryamız tarafından onay verdiğiniz bir zamana tekrar randevu oluşturulmaktadır.

İleri bir tarihte tekrar gelmenizi önermişsek bahse konu tarihin ilgili ayının birinde "Kontrol zamanınız gelmiştir, hatırlatırız. 'En yakın' ya da 'uygun' bir zamanda randevu alınız. " notunu içeren mesaj göndererek bilgilendireceğiz.

Hizmetimizle ilgili olumlu veya olumsuz kanaatinizi "Doktor Takvimi" internet sitesindeki "https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir" sayfasında ifade edebilirsiniz. 

Şimdiden geçmiş olsun, dileğimizi sunar; şenlik ve esenlik temennî ederiz.

Op. Dr. Kayıhan ÇAĞLAR - Genel Cerrahi Uzmanı

Sosyal Medyada Paylaş