Sosyal Medya

Hasta Yorumları

Hasta Yorumları

Erol Durgut (Eğitimci)
"Boynumun ön sol kısmında oldukça riskli bir bölgede olduğu söylenen ve dev lipom olarak adlandırılan, hayati öneme sahip damar ve sinir yapılarını sıkıştıran lipomumu tecrübesi ve bilgi birikimiyle ameliyat etti.Randevu için gittiğimde diğer hastanelerde yapılan tetkiklerimi incelemisti bile, eksik tetkikleri yaparak hızlaca ameliyat sürecimi yönetti ve aylardir yasadigim stresten beni kurtardi.Her ayrıntıyı benimle paylaşarak bir ağabey ilgisiyle yaklaşımı gerçekten cok etkileyici, önce Allah sonra Kayıhan Hocamın tecrübesiyle benim gibi birçok hastanın şifa bulacağına eminim. Allah kendisinden ve yetiştiren ailesinden razı olsun." (Kaynakça: https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir)
Zeliha Emrem
Kayıhan Hocam, 28 Mart 2019'da tİroit kanseri ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Ertesi gün ses ve nefes sorunum olmadan taburcu etti. Düzenli bir şekilde kontrollerimi aksatmadan devam ediyorum. İyi ki yollarımız kesişti. Alanında çok başarılı bir hekim; hekimliği ve insanlık olarak tek geçerim. Neşter sizden şifa Allah'tan... Rabbim sizin gibi hekimlerin sayılarını artırsın, sizleri başımızdan eksik etmesin; iyi ki varsınız, iyi ki doktorumsunuz. Allah!a emanet olun... " (Kaynakça: https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir)
Fatma Otuzoğlu
Değerli Doktorum, Saygıdeğer insan Kayıhan hocamla yolumuz 2009 yılında tiroid rahatsızlığım sebebi ile kesişti.2010 yılında yaptığı başarılı ameliyat sonrasında sağlığıma kavuştum O günden bugüne her konuda bir doktor, bir abi, bir arkadaş gibi sağolsun hep yardımcı oldu.Allah sizi başımızdan eksik etmesin değerli hocam. Dualarim sizinle birlikte herzaman. Sayenizde sağlığımıza kavuşuyoruz..Elinize ve yüreğinize sağlık...." (Kaynakça: https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir)
Tuğba Koçhan Koçal
"Kayıhan hocam, annemin ameliyatında göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alaka için size çok teşekkür ederiz. Sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutluyuz. İyi ki varsınız." (Kaynakça: https://www.instagram.com/kayihancaglar/)
B...a
"Eşimde aniden ortaya çıkan nodül nedeniyle daha önceden tanıdığım ve başarılı operasyonlarını takip ettiğim Kayıhan hocama başvurduk. Başarılı bir operasyon sonucunda ertesi gün ağrısız evimize çıktık.Değerli büyüğüm Kayıhan hocama teşekkür ederim." (29.06.2020) (Kaynakça:https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir"
Öğretmen Fadime Kılıç Altın
Değerli hocam, ellerinize ve emeklerinize sağlık gerçekten çok memnun kaldık. Sesim harika çıkıyor. Size güvendiğim için çok mutluyum. 18.01.2020 (Kaynakça:https://www.facebook.com/kayihancaglargenelcerrahi/)
Behiye Bozkurt
"Lob" adı verilen iki kanadı ile adeta bir kelebeği andıran bu bezin görevi tiroid hormonunu yapmak, depolamak ve kan dolaşımına vermektir.Hammaddesi tuz, içme suyu ya da besinlerle alınan "iyot" olan tiroid hormonu vücudunuzdaki bütün hücreler üzerinde çok önemli rol oynar. 2017 yılında değerli hocam @kayihancaglar sayesinde tanıştım tiroid ile... Tedavi sürecim boyunca güvenilirliği ile canımı, sesimi emanet ettiğim sayın @kayihancaglar'a teşekkür ederim. İyi ki varsınız @kayihancaglar hocam... Sağlıkla var olun... (Kaynakça: @bekiyebzkrt instagram hesabı)
ha...a
Kayıhan hocamla 2009 yılında troid problemim vesilesiyle tanıştık.2010 yılında başarılı bir operasyonla troidle ilgili sıkıntımdan beni kurtardı.O günden bu yana kontrollerim için sürekli kendisine giderim.Bir süre yurt dışında yaşadım oradan sadece kontrol için hocama geldim..Kendisi mesleğinde başarılı,bilgili,hastalarını rahatlatan,dinleyen,her konuda güvenebileceğiniz nadir insanlardan birisidir.Eğer birgün rahatsızlığınız dolayısıyla hocamla yolunuz kesiştiyse çok şanslısınız demektir.. (Kaynakça: https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir#)
Bahriye Çolak
Sizinle tanışalı 9 yıl oldu iki defa amaliyat defalarca atom aldım çok zor süreçler geçirdim Allah sizden razı olsun iyiki sizi tanıdım size güvendim atomlardan sonra dogum yaptım bu cesareti siz verdiniz siz herzaman kanserden değil geç kalmaktan korkun dediniz (Kaynakça: https://www.facebook.com/kayihancaglargenelcerrahi/)
fa....
Öncelikle Kayihan Bey Atatürk'ün 'Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandir' sözünün hakkını fazlasiyla veren bir doktor.Annemin meme kanserinin tedavisinde oldukça başarılı bir operasyona imza atarak hem anneme hem de bize büyük bir kolaylık sağlamıştır.Annemin ameliyat sürecini çok rahat bir şekilde atlatmasına yardımcı olmuştur.Annemle bizzat yakından ilgilenmiş olup bayram tatiline annemin hastalığı doğrultusunda bir ara vererek annemin ameliyat sonrası kontrolünü yapmıştır.Kısaca tüm süreci yakından,oldukca ilgiyle takip etmiştir.Hastalarına ve işine olan saygısını ve de hassasiyetini dolu dolu göstermiştir.Kendisine göstermiş olduğu ilgili ve sevecen tavırlarından dolayı çok çok teşekkür ediyorum. (Kaynak: "https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir)"
Öğretmen Serpil Aydoğan
"Sayın Hocam, değerli Hocam; iyi ki arkadaşlarım bana sizi önermiş, iyi ki yolumuz sizinle kesişmiş. Ameliyat sizin deyiminizle çok güzel geçti, çok çabuk toparlandim.Tavrınız, yaklaşımınız ve o güven veren rahatlatan konuşmanızla siz MÜKEMMELSİNİZ... Bundan sonraki tedavi  sürecimde de size sonsuz güveniyorum. Öğrencilerime daha güzel seslenebileceğim. İyi ki varsınız. Ellerinize sağlık diyor, yolunuz açık başarılarınız daim olsun allaha emanet olun sayın Hocam" (Kaynakça: https://www.facebook.com/kayihancaglargenelcerrahi/)
Süleyman Demiray
Babam ve oğlum...Geçtiğimiz yıl babamın tiroit ameliyatı için babamı, bugün de sünnet için oğlumu evvel Allah sonra Kayıhan Hocam'ın mahir ellerine tereddütsüz emanet ettik. "Kıymetli hocam, hastalarınıza vermiş olduğunuz güven, göstermiş olduğunuz özen bize her seferinde yeniden "iyi ki" dedirtiyor." (Kaynakça: https://www.facebook.com/kayihancaglargenelcerrahi/)
mu...t
Öncelikle hocamız kıymetli değerli milliyetçi bir vatan evladıdır, gurur duyulacak adam ve iyi bir hekimdir. Annemi ismi N.P’yi boğaz ağrısı icin götürdüğümüzde ağrının reflüden olduğunu tespit etti, safra kesesinde taş buldu. Kendisinin ellerinden öpüyorum. Allah’tan uzun ömürler diliyorum. Hastane ekibine selam ve saygılar... (Kaynakça: https://www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir#)
Figen Yatır
“Annemin bugünkü ameliyatını yapan saygı değer doktorumuz Kayıhan Çağlar'a hastası Seher Acar ve kızları olarak sonsuz minnettarız ve teşekkür ederiz. Ameliyat olmadan önce annem korkuyor ve de kimseye güvenemiyordu ama Kayıhan Çağlar sayesinde tek güvendiği doktor oldu. Onunla görüştükten sonra hiç korkmadı, ameliyat olmayı istedi. Konuşmaları, gerek samimiyeti gerekse detaylı anlatımlarıyla annem ameliyat çok şükür oldu ve şimdi iyi. Önce Allah sonra da Kayıhan Çağlar sayesinde annem hayata dönmüştür. Artık ailemizin tek güvendiği doktor. İyi ki seni tanıdık, karşımıza çıktın ve bizi tekrar sağlıklı yaşama döndürdün. Bizi çok mutlu ettin, tekrar tekrar teşekkürler. Allah bin kere razı olsun. Kayıhan Çağlar alanında tek..." (Kaynak: Doktor Takvimi, 22.05.2019)
Ahmet Gün
19 Mart günü Kıymetli ve değerli doktorum ağabeyim Kayıhan Çağlar bey eşimin ameliyatını yaptı.Allah şükürler olsun ki ameliyat öncesi ve sonrası da çok iyi geçti. Kayıhan beyin babacan tavırları ve bir abi gibi yaklaşımından aklımızda en ufak bir soru kalmadan memnun bir şekilde hastaneden ayrıldık. Allah sizin gibi güzel insanları başımızdan eksik etmesin iyi insanlarla karşılaştırsin. Herşey için teşekkürler elinize sağlık hocam. Ayağına taş gözüne yaş gönlüne telaş düşmesin neşterin keskin olsun güzel insan. Saygılar sevgiler sunar ellerinden öperim. Ahmet Gün (Kaynak: www.doktortakvimi.com/kayihan-caglar/genel-cerrahi/eskisehir)
Gülsüm Yeşil
Canım hocam Allah sizden razı olsun önce Allaha sonra size emanet ettim annemi ...Çok şükür ki emin ellerde olduğunu bildiğim için hiç korkmadım Gülen ablam demişti zaten "Kelebeklerin Efendisi".Size ne kadar minnattarım annemi sağlına kavuşturdunuz..Allah annenizi rahmet ve nuru ile şereflendirsin .Ellerinize emeğinize sağlık daha nice iyi olacak hastalarla buluşmanız dileği ile inşallah biz gibii sizi tanıdığına sevinen hastalarınız sağlığına kavuşsun ..Teşekkür ederim saygılar Gülsüm Yeşil (Kaynak: İnstagram)
İlknur Evren
Önce Allaha sonra size emanet ettim canımı...Hiç sorgulamadım bile ...O kadar güveniyordum size...Ameliyatim öncesi ve sonrası güler yüzünüzü ilginizi desteğinizi benden ve ailemden hiç esirgemeden Beni bu kötü hastalıktan kurtardığınız için size minnettarım...Ellerinize ve yüreğinize sağlık hocam...Şuan çok iyiyim çok mutluyum..Ayrıca güzelliğimi bozmadiginiz için ???? makyajlı ameliyata girmeme izin verdiğiniz ve bana incecik küçücük hiç belli olmayan estetik dikişiniz için çoook teşekkür ediyorum hocam.Çok mutluyum....Bu kadar uzun ve zor bir ameliyattan sesimi kaybetmeden, hiç ağrı sancı çekmeden beni kurtardınız Allah sizden razı olsun. (Kaynak: www.doktortakvimi.com)
Ceyda Yılmaz
En son yapılan ölçümlerde 4.5 cm'e ulaşan nodülü ile yaşamayı tercih edip ameliyattan yıllarca kaçan annem, yaptığımız araştırmalar sonucu sayın hocamızı bulunca 'Ben Kayıhan Bey'e gideceğim, ameliyatımın onun tarafından yapılmasını istiyorum.' dedi ve kendimizi ilk fırsatta hastanedeki muayenehane odasında bulduk. Aklımızda birçok soru vardı ancak hiçbirini sormamıza gerek bile kalmadı, çünkü hepsi çoktan cevaplanmıştı bile. Muayenehaneye girdiğimizde hissettiğimiz pozitif enerji ve güven de bizi rahatlatmaya yetmişti. Annem 31 Ekim'de ameliyat oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı, her şey çok güzel. Her şey için çok teşekkürler, ellerinize sağlık:) Allah sizden razı olsun hocam.
Ahmet GÜNDOĞDU
Annem adına yaptığınız herşey için sizlere çok teşekkür ederim hocam. İlgi alakanız, ameliyattaki başarınız, annemin şu anki hali, ve en önemlisi benim ve diğer iki kardeşimin yüzündeki tebessüme aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tabi ki şifa Allah’tan ama sizin aracılığınız bizler için çok önemli. Daha yeni bir ameliyat olmasına rağmen annemizi sağlıklı ve moralli görmemizi sağladığınız için size hem minnet duyuyoruz, hemde teşekkürü bir borç biliyoruz. Rabbim vereceği şifadan dolayı sizi aracı kıldığı için hamd olsun Kan Kardeşiniz Meryem Akın ın oğlu...
Esra Güneş
24 yaşındaydım.Cicegi burnunda bir ogretmendim.Hayat normal akışında devam ediyordu.Yalniz yemek yiyiyordum;fakat kilom azalıyordu.Saclarim tutam tutam dökülüyordu,ayak parmaklarım uyuşuyor,tenim her geçen gün sarariyor,vücudum her geçen gün daha da yoruluyordu.Doktora gittik.Tahliler yapıldı.Once zehirli guatr dendi,sonra hasimato dendi,en son da papiller tiroid kanseri denildi.Hayatimiz tam ortadan ikiye ayrılmıştı sanki.Babamlar hemen doktor arayışına girdiler.Siz o zaman Devlet Hastanesi'nde çalışıyordunuz.Bense olan biteni anlamaya çalışıyordum,gözümden yaşlar aka aka..Hemen ameliyata aldınız beni.Cok şükür başarılı geçti.İyi ki de size guvendik,iyi ki Allah sizi karşımıza cikardi.Dikis izleri hep benimle.Hem bana sizi hatırlatıyor hem de Yüce Yaradan'in bana bu hayatta ikinci kere yasama şansı verdiğini hatırlatıyor.Allah sizden hep razi olsun,çünkü biz sizden her zaman raziyiz ve minnettarız.
Hasan Yıldırım
9 Ağustos Perşembe günü Dr Kayıhan çağlar hocamızın eşliğinde amaliyat a alindim.zor ama Dr Kayıhan beyin büyük deneyimiyle başarıyla atlattık Allah'ima şükürler olsun.trioit tek taraflı zehirli guatr Dr Kayıhan bey in muhteşem eliyle alındı büyük bir dertten kurtulduk şükürler olsun.1 günde taburcu oldum ve her şeyim normaldi aksi bir durum meydana gelmedi.dr Kayıhan hocama binlerce kere maşallah .elleri dert görmesin inşallah.ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum.allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah'a emanet olun.
Emine Korkmaz
Bundan 6 yıl önce safra kesesi ameliyatımı gerceklestirdiniz sağolun var olun başarılarınızın devamını dilerim
Ayşe Çakır
5 yıl önce troid ameliyatı oldum ve hala gidiyorum kızımıda götürüyorum,çevremdeki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.Her konuda işinin ehli çok iyi bir doktor.Hastalğığmdaki en büyük şansım Kayıhan hocam'ın çıkması oldu.Rabbim iyiki onun gibi mükemmel bir doktoru tanımama vesile oldu.SONSUZ TEŞEKKÜRLER KAYIHAN ÇAĞLAR HOCAM..İYİKİ VARSINIZ
Meryem Erdoğan
Ben meryem Erdoğan kızım 1bucuk yıldır troid hastası yavaş calistigindan dolayi nodül oluşmuş fakat üzerinden zaman geçmesine rağmen nodullerimizde hiç büyüme veya şekil değiştirme olmadı hocama çok teşekkür ederim ben kendim içinde kaç defa gittim eskişehir in en iyi cerrahi Kayıhan Çağlar dır kesinlikle bana hocamizi tavsiye eden arkadaşım Ayse Çakır a teşekkür ederim arkadaşım sayesinde Kayıhan hocamla tanıştık bende yakinlarima tavsiye ediyorum teşekkürler hocam
Büşra Ceylan
Annem kayhan bey de guatr ameliyatı oldu ve çok şükür başarılı geçti allah ondan razı olsun.
Kenan Çağlayan
Babam 3 gün önce safra kesesi ameliyatı oldu.Kayıhan hocadan ALLAH razı olsun çok ilgilendi ayrıca işinin ehli bir doktorumuz.Ayrıca Sakarya hastanesinin personeline ilgilerinden dolayı çok teşekkürler.Hasta hakları ve hemşirelere ayrıca teşekkür ederim.
Leyla Değirmenci
yaklaşık 1 yıldır guatr tedavisi oluyorum işine sadık ve son derece dikkatli bir hekim. iyiki onun gibi bir doktor tanımışım. işinin uzmanı. teşekkürler kayıhan bey iyiki varsınız...
Emre Aksu
Öncelikle işini mükemmel yapan sayın Kayıhan çağlar hocama sonsuz teşekkürler ederim şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum elleriniz dert görmesin baştan beri size gelmeyip vakit kaybettigim için pişmanım ama yinede önce Allah'ın sonra sizin sayenizde yeniden eski halime döndüm ülkemizin sizin gibi işini titizlikle yapan hekimlere ihtiyacı var tekrardan teşekkürler hocam burdan benimle aynı hastalığı paylaşan insanlara mesajım; vakit kaybetmeden kesinlikle hocama danışmalarıdır Allah'a emanet olun (Emre Aksu)
Özdemir Uçak- Şehir gazetesi Köşe Yazarı
"Kayıhan Hocama özel bir teşekkür…. Bir süre önce kızım düştü ayağı kırıldı ve şimdi de ben. İnsanız ve ne olacağımız hiç belli değil. Bir süredir şiddetli ağrı, enfeksiyon vs derken en sonunda dayanılmaz bir ağrı sızı içinde hastaneye koştum. Değerli ağabeyim, kıymetli hocam Özel Anadolu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Kayıhan Çağlar’a ulaştım. Hemen ameliyata alındım ve başarılı bir operasyonla o şiddetli ağrılardan kurtuldum. Halen de tedavi devam ediyor ama iyiyim. Her zaman bir ağabey kadar sevdiğim hocam her an yanımdaydı. Kendisine özel bir teşekkürü ailem adına borç bilirim. Binlerce insana şifa veren elleri dert görmesin. Sağ olsun, var olsun. Kayıhan Hocamın şahsında ameliyathanede görev yapan tüm personel, yoğun bakım servisi çalışanlarına da çok çok teşekkürler. İyi ki varsınız sağ olun…" (Kaynakça: Şehir gazetesi-23.11.2018)
cd... e....
En son yapılan ölçümlerde 4.5 cm'e ulaşan nodülü ile yaşamayı tercih edip ameliyattan yıllarca kaçan annem, yaptığımız araştırmalar sonucu sayın hocamızı bulunca 'Ben Kayıhan Bey'e gideceğim, ameliyatımın onun tarafından yapılmasını istiyorum.' dedi ve kendimizi ilk fırsatta hastanedeki muayenehane odasında bulduk. Aklımızda birçok soru vardı ancak hiçbirini sormamıza gerek bile kalmadı, çünkü hepsi çoktan cevaplanmıştı bile. Muayenehaneye girdiğimizde hissettiğimiz pozitif enerji ve güven de bizi rahatlatmaya yetmişti. Annem 31 Ekim'de ameliyat oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı, her şey çok güzel. Her şey için çok teşekkürler, ellerinize sağlık:) Allah sizden razı olsun hocam. (Kaynak: www.doktortakvimi.com)
Meryem Akın'ın oğlu
Annem adına yaptığınız herşey için sizlere çok teşekkür ederim hocam. İlgi alakanız, ameliyattaki başarınız, annemin şu anki hali, ve en önemlisi benim ve diğer iki kardeşimin yüzündeki tebessüme aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tabi ki şifa Allah’tan ama sizin aracılığınız bizler için çok önemli. Daha yeni bir ameliyat olmasına rağmen annemizi sağlıklı ve moralli görmemizi sağladığınız için size hem minnet duyuyoruz, hemde teşekkürü bir borç biliyoruz. Rabbim vereceği şifadan dolayı sizi aracı kıldığı için hamd olsun Kan Kardeşiniz Meryem Akın ın oğlu...
Es.. ....ök Yü....
24 yaşındaydım.Cicegi burnunda bir ogretmendim.Hayat normal akışında devam ediyordu.Yalniz yemek yiyiyordum;fakat kilom azalıyordu.Saclarim tutam tutam dökülüyordu,ayak parmaklarım uyuşuyor,tenim her geçen gün sarariyor,vücudum her geçen gün daha da yoruluyordu.Doktora gittik.Tahliler yapıldı.Once zehirli guatr dendi,sonra hasimato dendi,en son da papiller tiroid kanseri denildi.Hayatimiz tam ortadan ikiye ayrılmıştı sanki.Babamlar hemen doktor arayışına girdiler.Siz o zaman Devlet Hastanesi'nde çalışıyordunuz.Bense olan biteni anlamaya çalışıyordum,gözümden yaşlar aka aka..Hemen ameliyata aldınız beni.Cok şükür başarılı geçti.İyi ki de size guvendik,iyi ki Allah sizi karşımıza cikardi.Dikis izleri hep benimle.Hem bana sizi hatırlatıyor hem de Yüce Yaradan'in bana bu hayatta ikinci kere yasama şansı verdiğini hatırlatıyor.Allah sizden hep razi olsun,çünkü biz sizden her zaman raziyiz ve minnettarız. (Kaynak: www.doktortakvimi.com)
Birol Aydıncık
9 Ağustos Perşembe günü Dr Kayıhan çağlar hocamızın eşliğinde amaliyat a alindim.zor ama Dr Kayıhan beyin büyük deneyimiyle başarıyla atlattık Allah'ima şükürler olsun.trioit tek taraflı zehirli guatr Dr Kayıhan bey in muhteşem eliyle alındı büyük bir dertten kurtulduk şükürler olsun.1 günde taburcu oldum ve her şeyim normaldi aksi bir durum meydana gelmedi.dr Kayıhan hocama binlerce kere maşallah .elleri dert görmesin inşallah.ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum.allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah'a emanet olun. (Kaynak: www.doktortakvimi.com)
Rü... A....
Sayın Kayıhan çağlar hocama plonidal sinüs ( kil dönmesi ) ameliyatı oldum.. korkudan yıllarca erteledim senede yada 2senede bir nuks eden bu illetten bıkmıştım artik ve sonunda can havliyle Kayıhan beye apse olmus halde gittim yuruyemez oturamaz haldeydim ameliyatla alicaz dedi Cektigim o aci korkumun onune gecti artik tamam dedim ameliyat olacagim gun istemsiz gozlerimden yaslar akiyordu korkuyordum ama bi yandanda kebdimi guvenli hissediyordum cunku gercekten isinin ehli alanında uzman isini hakkıyla yapan merhametli bir doktorun elindeydim konuşmaları ve tavrı cana yakınlığı ameliyat tan çıkarken bile yanima gelip nasılsın iyimisin diyip başımı oksamasi ayni şekilde odaya gectigimdede öyle ve hic bisey olmamis gibi sifir aci sifir agri 3saat sonra yuruyerek hastaneden ciktim evime gittim gayet iyiydim ne kadar tesekkur etsem azdır hakkınızı helal edin hocam.. benimle cok ugrastiniz :) . (( bu ameliyatı erteleyen korkan varsa kesinlikle Kayıhan beye gidin ve gerisini ona bırakın ayni gün ayaktasiniz sadece 3gun zorluğu oluyor oda oturup kalkmada sıkıntı oluyor o kadar )) .. (Kaynak: www.doktortakvimi.com)
Vehbi Örs
Daha önce sevgili eşim Gönül Örs'e safra kesesi ameliyatı yaparak ailemize mutluluk veren kardeşim, dava arkadaşım, Operatör Dr. Kayıhan Çağlar birkaç gün önce yine eşime başarılı bir tiroid ameliyatı gerçekleştirmiştir. Ailemize neşe, mutluluk ve huzuru bir kez daha sağlık açısından kazandıran "NEŞTERLERİN EFENDİSİ" mütevazı insan, candan dost, aynı zamanda düşünür ve yazar kardeşimiz Kayıhan ÇAĞLAR'a ailecek çok teşekkür ediyor başarılarının devamını yüce Allah'tan diliyoruz. VEHBİ, GÜLTUĞ, AYKAN, YELİZ, ISIRGAN, PAŞA ÖRS .

Sosyal Medyada Paylaş