Sosyal Medya

Sokağa Çıkma Yasağında Bir Tiroit Ameliyatı Hikayesi

Sokağa Çıkma Yasağında Bir Tiroit Ameliyatı Hikayesi

Her ne olursa olsun bir hastalık, bir başka hastalıkla bastırılamıyor ve an gelir her şey aslına rücû eder, gibisinden nisan ayındaki esneme, bekleyiş ve ertelemeden sonra biz de aslımıza yani tiroit cerrahisine geri dönmek zorunda kalıyoruz.

Koronovirüs salgını münasebetiyle 18 Mayıs'taki sokağa çıkma yasağına rağmen, hikayesini aşağıda nakşettiğim tiroit ameliyatını yapmak durumunda kaldık. 

Çok şükür ki emaneti, başta daha yenice kucağına almış olduğu yavrusu olmak üzere sevdiklerine ve sevenlerine herhangi bir sorun yaşamaksızın teslim etmiş olduk. Böylece her kadar Koronavirüs gölgesinde geçirilecek olunsa da Ramazan Bayram'ı çifte kutlanacaktır inşaallah!

BÇ (29) K, ÖĞRETMEN

Gebeliğini müteakip birdenbire boyunda şişlikle beliren tiroit sağ tarafta en şüphelisi 40 mm büyüklüğünde çoklu nodül nedeniyle sinir görüntüleme sistemi eşliğinde sağ total tiroidektomi ameliyatı tatbik edildi.

Mesleğini sesi ile icrâ eden ve çiçeği burnunda anne olan hastamızses ve nefes sorunu yaşamaksızın ertesi günü evine, bebeğine gönderildi.Sosyal Medyada Paylaş