Sosyal Medya

Eylül ‘Tiroit Kanseri Farkındalık Geliştirme’ ayıdır.

Eylül ‘Tiroit Kanseri Farkındalık Geliştirme’ ayıdır.

BELKİ DE KELEBEK SİZİN SON SANDIĞINIZ YENİ BİR BAŞLANGICIN MÜJDESİDİR

Eylül ‘Tiroit Kanseri Farkındalık Geliştirme’ ayıdır. Ekteki afiş, Eskişehir Motto dergisi Eylül 2019 sayısında yayımlanmış olan örneğimizdir.

Bu sebeple eylül ayı içerisinde gerçekleştireceğimiz paylaşımlarımda halkımızın dikkatini tiroit kanserine çekip bilinçlendirmek ve bu konuda kamuoyu oluşturmak istiyoruz.

Siz değerli takipçilerimiz ve kıymetli hastalarımız da destekleyip katılım sağlarsanız bu amacımızı yerine getirmekte katkıda bulunmuş olursunuz. Bilhassa tiroit kanseri deneyimini yaşamış olanların veya yakınlarının "Umut, Sevi (aşk) ve Çare" sacayağındaki deneyimlerini aktarıp bir başkasına cesaret verebileceğini düşünüyoruz. İşte misâl! 8 Aralık 2017’de ameliyat ettiğimiz ve bu süreden beridir kaygı ve sorun olmaksızın yaşamına devam eden Gülen Gözebe Hanımefendi’nin kendisinden sonraki hastaları bilgilendirmek ve cesaretlendirmek adına oluşturmuş olduğu “Op.Dr.Kayıhan ÇAĞLAR Hastaları” facebook sayfası tam da bu amaca hizmet etmekte...  

N’edersiniz ve ne dersiniz: “Belki de Kelebek Sizin Son Sandığınız Yeni Bir Başlangıcın Müjdesidir” manşetini hep birlikte atalım mı, vesselâm!..

Sosyal Medyada Paylaş