Sosyal Medya

Biz Farkındayız, ya Siz?

Biz Farkındayız, ya Siz?

23 -29 Mayıs Dünya Tiroit Farkındalık Haftası Olarak Anılır

Biz Farkındayız, ya Siz?

İntraoperatif Sinir Monitörizasyonu (İOSM), bazı merkezlerde olduğu gibi Özel Eskişehir Anadolu Hastanesinde de tarafımızca zaten standart olarak kullanılmaktadır. 11 Mayıs 2022 itibarıyla Almanya menşeli Dr. Langer üretimi İOSM cihazımızın 2022 sürümünü Türkiye’de ilk defa, Eskişehir’de ve Özel Eskişehir Anadolu Hastanesinde siz değerli hastalarımızın hizmetine sunmuş ve sunacak olmaktan hem mutlu hem de gururlu hem de heyecanlıyız.

Bununla da yetinmeyip 23 -29 Mayıs Dünya Tiroit Farkındalık Haftası'nda Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi yönetimimizin tercih, takdir ve desteği nihayetinde görünür kırmızı ışık veren ameliyathane tepe lambasına hem kavuştuk hem de bilhassa tiroit ve paratiroit ameliyatlarımızda sizlerin yararına sunmaya başladık. 

"Ameliyat lambaları genellikle koyu kırmızı dokuları aydınlattığından, kontrastı ve doku farklılaşmasını vurgulamak için görünür kırmızı ışık vermelidir. 4000 K renk sıcaklığı yeterli parlaklık sağlar ve cerrahın minimum göz yorgunluğu ile gerçek doku renklerini ayırt etmesini sağlar." bilgisinden hareketle diyoruz ki "Mükemmel iyinin düşmanı asla değildir; zafer, hem ona inananlarındır hem de ayrıntıda gizlidir. Biz, o ayrıntıların peşinde olmaya devam edeceğiz!"


Tiroit ve Paratiroit cerrahisinde başarıya götüren 4 (T) kuralımızın (Tecrübe, Teknoloji, Tahammül ve Takım) ikinci T'si olan teknolojiyi güncelleyerek hizmetimize devam ediyoruz.

Şen ve esen kalınız.

Op. Dr. Kayıhan ÇAĞLAR | Genel Cerrahi Uzmanı

Sosyal Medyada Paylaş